Hakkımızda

İşletmemiz 1987 yılında emekli öğretmen Dursun BULAT tarfından kurulmuş olup Polatlı da kitap ve kırtasiye sektöründe ticari yaşamına başlamıştır.1987 yılından günümüze değin geçen süreçte öğretmen,öğrenci ve velilerimizin eğitim-öğretim araç ve gereçleri konusundaki ihtiyaçlarını tespit ederek 2011 yılında bu ihtiyaçları gidermek amacıyla yayın sektöründe çalışmalarına başlamıştır.

İlk olarak ünite dergileri üretip daha sonra öğrencilerimiz için daha yararlı olacağını gördüğümüz dikkat, zeka gelişimi ve sayısal kavramları içeren,muhakeme yeteneğini geliştirmeye yönelik,alanında kendini kanıtlamış eğitimci yazar Tacettin Kandemir tarafından hazırlanan SİHİRLİ OYUNLAR kitaplarıyla devam ettik .Dikkat-Odak fasikülleri adı altındaki diğer bir yayınımızın içeriği ise ünite konularına göre dikkat sorularıdır.

Hazırlanan matematik kitaplarımız ,ödüllü ünlü karikatürist Sayın Sait MUNZIR tarafından resimlenerek öğrencilere matematiği sevdirecek eğlenceli kitaplar haline getirilmiştir.

Bizim Yayıncılıkla,Eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarmaya davetlisiniz .

HOŞ GELDİNİZ

Misyonumuz: 
Öncelikle, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı onun gösterdiği yolda muasır medeniyetler düzeyine ulaşmış bir Türkiye’de ; kaliteli, ihtiyaçlara tam anlamıyla karşılamış eğitim araç ve gereçleri  üretmektir.

Vizyonumuz: 
Sadece ulusal değil, uluslararası yayıncılıkta marka olmak, yayın çeşidimizi artırmak, ürünlerimizi herkese ulaştırabilmek, yayınevi profilini yükselterek, gerek eserlerimizle onlara hizmet etmektedir.